Stay Little Valentine, Stay ♥

Porcelanna1  

Zamysł dzisiejszej sesji i stylizacji zaprzątał mi głowę już od dłuższego czasu. Jednak znalezienie odpowiedniego miejsca nie było łatwe. Kawiarnio – winiarnię La Petite odkryłam zupełnie przez przypadek. Wydawałoby się, że stylu i klimatu francuskiego, którego tak pragnęłam w mojej walentynkowej stylizacji, należy poszukać na słynnej w Warszawie ul. Francuskiej. I tu bardzo się pomyliłam. Choć kawiarenki na ul. Francuskiej znam i lubię, w żadnej nie znalazłam magii. A to właśnie dzięki magii tego miejsca można przenieść się w czasie, zupełnie jak w filmie jednego z moich ulubionych reżyserów Woody’ego Allena „O północy w Paryżu”. Zresztą wystarczy spojrzeć na piękne zdjęcia wykonane przez Elwirę.

Ciepły, przytulny klimat, niesamowity wystrój, wyśmienita kawa i wino, pyszna szarlotka i dobra muzyka (m. in. mój ukochany Frank Sinatra w tle!!! ♥) Atmosfera lokalu nie tylko oczarowuje, ale przede wszystkim zaczarowuje. Po sesji z chęcią zostałyśmy dłużej, właściwie to nie mogłyśmy wyjść z lokalu…;) La Petite to namiastka Paryża w Warszawie. Takiego miejsca spodziewałabym się właśnie w Paryżu, a nie w stolicy. Klimat miejsca uwiódł zarówno mnie, jak i Elwirę, a przenosząc się w czasie udało nam się stworzyć taką stylizację walentynkową o jakiej marzyłam – subtelną i kobiecą zarazem, romantyczną. Jeśli nie macie pomysłu na randkę walentynkową, to polecam La Petite. Lokal mieści się na ul Noakowskiego 8. Zresztą na pewno tu jeszcze wrócę nie tylko na zdjęcia :)

Porcelanna2

  Porcelanna3   Porcelanna4   Porcelanna5   Porcelanna6   Porcelanna7   Porcelanna8   Porcelanna9   Porcelanna10   Porcelanna11   Porcelanna12   Porcelanna13   Porcelanna14   Porcelanna15   Porcelanna16  

fot. Elwira Kusz

I'm wearing:

dress - Asos

necklace - Tous

overknees - Buffalo

 


4 Comments on Stay Little Valentine, Stay ♥

 1. ANETA P
  13 lutego 2016 at 17:52 (5 lat ago)

  Jak zwykle z klasą! 🙂

  Odpowiedz
 2. M&MK Fashion
  13 lutego 2016 at 20:50 (5 lat ago)

  Niesamowite zdjecia <3 przepiekna sceneria <3 <3 <3

  Odpowiedz
 3. Adriana Em Fashion
  29 marca 2016 at 23:22 (4 lata ago)

  Cudowna stylizacja, piękna aranżacja zdjęć, ich klimat i miejsce. wyglądasz jak ksieżniczka. Nie wiem dlaczego jest tu tak mało komentarzy. Widać duży wkład pracy. Zachwycam się.

  Odpowiedz

Leave a Reply